Belediye Başkanı Metin DAĞ’ın Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Belediye Başkanı Metin DAĞ’ın Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Corona virüsü (Covid-19) pandemisi dolayısıyla uzun bir sürenin ardından 06 Eylül 2021 Pazartesi günü (bugün) kapılarını öğrenciler için açtı.

2021-2022 Eğitim-Öğretim yılının öğrenci, öğretmen ve velilerimize hayırlar getirmesini temenni ediyor; eğitim camiamıza sağlıklı ve başarılı bir yıl diliyorum.

Sevgili evlatlarım TEMİZLİK, MASKE ve MESAFE kurallarına dikkatle uyacağınızı biliyor, Yüce Rabbim’den hepinize zihin açıklığı niyaz ediyorum.

Başkan mesajında daha sonra şu ifadelere yer verdi;

Sevgili Öğrenciler, Okulunuzu, öğretmenlerinizi, arkadaşlarınızı özlediniz değil mi? Belki de en çok teneffüs zilini… Bizler de okullardan gelen coşkulu seslerinizi duymayı çok özledik. Yaşamış olduğumuz süreç bizlere okulun sadece bir mekân olmadığını, güzel arkadaşlıklar kurduğumuz, paylaştığımız, hayata, insana dair çok şey öğrendiğimiz yerler olduğunu gösterdi.  Bugün ise hasret giderme günü. Sizlerle birlikte biz de yüz yüze eğitime başlanmasının heyecanını yaşıyoruz. Okullarımızda gerekli tüm sağlık ve güvenlik tedbirleri alındı. Bu süreçte sizlerin de gerekli kurallara özenle uyacağınızı biliyoruz. Sizlere güveniyor, okullarımızı neşenizden eksik bırakmamak için üzerinize düşeni yapacağınıza inanıyoruz. Bu duygularla, yeni eğitim ve öğretim yılının öğrencilerimize, velilerimize, öğretmenlerimize ve eğitim camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. İyi dersler umutlarımız, yarınlarımız

Metin DAĞ
Belediye Başkanı

Facebookta Paylaş