TAŞPINAR BELEDİYESİ
ANASAYFA HABERLER CANLI YAYIN BAŞKAN PERSONEL TAŞPINAR RESİMLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM

TAŞPINAR HALISI

 Taşpınar Halısı

KAMU DENETÇİLİĞİ

ZİYARETÇİ SAYISI

SOSYAL MEDYA

TAŞPINAR'A 100 YILLIK ÇÖZÜM

TAŞPINAR'A 100 YILLIK ÇÖZÜM

Tarih 04 Ekim 2019, 21:48 Editör Taşpınar Belediyesi
Okunma Sayısı : 277

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinin ardından 2 dönem sonra Taşpınar Kasabası’nı yeniden AK Belediyecilik Hizmetlerine kavuşturan Başkan Metin Dağ, Taşpınar Kasabası’nın yılardır çözüm bekleyen içme suyu sorununu 6 ay gibi kısa bir sürede çözüme ulaştırdı.
“Bırakın İçme Suyunu Elimizi Yıkamaya Suyumuz Yetersizdi”

Göreve gelmesiyle Taşpınar halkıyla içi içe olan Başkan Metin Dağ Taşpınar’ın uzun zamandır en önemli sorunlarından birisi olan ve yıllardır ertelenen su sorunu çözerek Taşpınar belde halkını içilebilir suya kavuşturdu. Başkan Dağ yaptığı açıklamada yöremizin önceleri içilebilir bir suyu vardı. Bizden önceki dönemde beldemizin temiz suyu bir yatırımcıya verilerek belde halkı arsenik oranı yüksek su ile yaşantısını sürdürüyordu. Ben de bu beldenin evladı ve ikamet edeniyim. Arsenik oranı yüksek suyu bırakın içmeyi, temizlik yaparken bile kullanmakta güçlük çekiyorduk. Halkımız bize görevi tebliğ eder etmez ben ve arkadaşlarım hemen kolları sıvayarak beldemizin temiz su ihtiyacı için çalışmalara başladık. Sondaj çalışmalarımız verimli geçti ve Belde halkımızı içilebilir temiz suya kavuşturmanın mutluğunu yaşıyoruz” dedi

Başkan Dağ “Daha Yolun Başındayız, Biz Laf Değil İş Yapmak İstiyoruz”

Her zaman halkın içindeyim diyen Taşpınar Belediye Başkanı Dağ, 6 ay içinde beldemizin çevre düzenlemesi başta olmak üzere geleceğimiz olan çocuklarımızın daha güzel ve donamlı oyun parkları olması için başlattığımız çalışmalarda mutlu sonlara doğru yaklaşıyoruz. Belde halkımızın tüm ihtiyaçları için ilgili devlet kurumları ile tam bir uyum içinde çalışarak Beldemize, şehirde nasıl bir yenilik varsa anında getiriyoruz” dedi. Belediye Başkanı Dağ “Yolun henüz başındayız. Allah nasip ederse Taşpınar’ı ilimizin her yönüyle gelişmiş sayılı beldeleri arasına sokmak için gayretli çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu. 
Haber: Harun AtalayBu haber 277 defa okunmuştur.

Facebook  Twitter  Google 

Belediye Çalışmaları

  • Bu kategoriye henüz haber eklenmedi.

BAŞKANIMIZ

TEŞEKKÜRLER

EN SON GALERİ

VEFAT EDENLER

HAVANA YASAVBULAT
Vefat Etmiştir
Allah Rahmet Eylesin
Ölüm Tarihi :13.1.2020

Tümünü göster

HABER ARA


Gelişmiş Arama

İLETİŞİM :    Tel :0 382 244 31 29    Gsm :0 532 448 43 46     Faks:0 382 244 30 04    Mail : belediye@taspinar.bel.tr
TAŞPINAR BELEDİYESİ     Copyright © 2009-2020  AKSARAY

Altyapı:MyDesign Haber Sistemi    |     RSS Kaynağı    |   Kurumsal Mail Girişi    |    www.taspinar.bel.tr