TAŞPINAR BELEDİYESİ
ANASAYFA HABERLER CANLI YAYIN BAŞKAN PERSONEL TAŞPINAR RESİMLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM

TANITIM FİLMİ

TAŞPINAR HALISI

 Taşpınar Halısı

KAMU DENETÇİLİĞİ

ZİYARETÇİ SAYISI

SOSYAL MEDYA

Aksaray Fotoğraf Yarışmasında Taşpınar Halısı 1.Seçildi

Aksaray Fotoğraf Yarışmasında Taşpınar Halısı 1.Seçildi

Tarih 27 Aralık 2016, 23:25 Editör Taşpınar Belediyesi
Okunma Sayısı : 646

Aksaray Belediyesinin geleneksel hale getirdiği bu yıl 3’üncüsü düzenlenen fotoğraf yarışmasında Taşpınar Halısı yıkanırken çekilen resim yarışmada 1. seçildi.
 Aksaray Belediyesinin geleneksel hale getirdiği bu yıl 3’üncüsü düzenlenen fotoğraf yarışmasında Taşpınar Halısı yıkanırken çekilen resim yarışmada 1. seçildi.

ADESE Park Site Avm içindeki sergi salonunda gerçekleşen ödül törenine Belediye Başkan Vekili Süleyman Canbulut, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Ömer Gizlenci, İl Kültür Turizm Müdürü Mustafa Doğan, İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal, Aksaray Memur Sen- Eğitim Bir Sen Başkanı Murat Günaydın, Belediye Meclis Üyeleri, STK temsilcileri, amatör fotoğrafçılar ve fotoğraf tutkunları katıldı.

 Ödül töreni öncesinde profesyonel ve amatör fotoğrafçılar gözünden adım adım kareye alınan Aksaray fotoğraflarından oluşan bir sergi açıldı. Sergiye katılanlar, Aksaray’a fotoğrafçılar gözünden bakma fırsatı yakaladı. Bazı fotoğraflarda izleyenleri adeta büyüledi. 15 Temmuz kara geceden sonra halkın 27 gün boyunca 15 Temmuz Milli İrade meydanında tuttuğu demokrasi nöbetlerinden objektiflere yansıyan fotoğraflar yer aldı.  

 Yarışma birincisi Caner Başer, ikincisi M. Zeki Seferoğlu, üçüncüsü Yaşar Metin ile birinci mansiyon Murat Aslıvar, ikinci mansiyon Seda Tunç, üçüncü mansiyon Hakan Öztürk ve
dördüncü mansiyon Seda İnel’e ödülleri Belediye Başkan Vekili Süleyman Canbulut, Belediye Başkan Yardımcısı Güven Kemerkaya, İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal, Aksaray Memur Sen- Eğitim Bir Sen Başkanı Murat Günaydın tarafından teslim edildi.Bu haber 646 defa okunmuştur.

Facebook  Twitter  Google 

Haberler

Üniversite Öğrencilerine Eğitim Yardımı

Üniversite Öğrencilerine Eğitim Yardımı Taşpınar Belediyesi tarafından Üniversite Öğrencilerine Eğitim Yardımı yapılacaktır

FESTİVAL PROGRAMI İPTAL EDİLMİŞTİR.

FESTİVAL PROGRAMI İPTAL EDİLMİŞTİR. Belediye Başkanlığımız tarafından bu yıl 7. kez düzenlenecek olan Taşpınar Kültür, Turizm ve Halı Festivali Şenlikl...

BAŞKANIMIZ

EN SON GALERİ

VEFAT EDENLER

DURSUN ATİLA
Vefat Etmiştir
Allah Rahmet Eylesin
Ölüm Tarihi :26.9.2017

Tümünü göster

TAŞPINAR HAVA DURUMU

 

HABER ARA


Gelişmiş Arama

FESTİVAL

İLETİŞİM :    Tel :0 382 244 31 29    Gsm :0 532 448 43 46     Faks:0 382 244 30 04    Mail : belediye@taspinar.bel.tr
TAŞPINAR BELEDİYESİ     Copyright © 2009-2017  AKSARAY

Altyapı:MyDesign Haber Sistemi    |     RSS Kaynağı    |   Kurumsal Mail Girişi    |    www.taspinar.bel.tr