TAŞPINAR BELEDİYESİ
ANASAYFA HABERLER CANLI YAYIN BAŞKAN PERSONEL TAŞPINAR RESİMLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM

TANITIM FİLMİ

TAŞPINAR HALISI

 Taşpınar Halısı

KAMU DENETÇİLİĞİ

ZİYARETÇİ SAYISI

SOSYAL MEDYA

TEŞEKKÜRLER TAŞPINAR

TEŞEKKÜRLER TAŞPINAR

Tarih 31 Mart 2014, 22:47 Editör Taşpınar Belediyesi
Okunma Sayısı : 1903

Taşpınar Kasabasında 2009 seçimlerinden sonra 2014 seçimlerinden de zaferle ayrılan Başkan Cihan YÜKSEL; İkinci döneminde de destekleyen kasaba halkına teşekkür etti.


Değerli Hemşerilerim;

 30 Mart yerel seçimlerinde büyük bir teveccüh göstererek, bizi bu onurlu makama ikinci kez layık gördüğünüz için hepinize çok teşekkür ediyorum.

  Bilmelisiniz ki; geride kalan 5 yılda hayata geçirdiğimiz ve önümüzdeki süreçte uygulayacağımız projeler, sizlerin mutluluğu, refah içinde yaşaması; daha da önemlisi güzel Beldemize bir kimlik kazandırmak adına olacaktır.       

  Üzerimizde taşıdığımız bu ağır yükün sorumluluğunun bilinciyle, vatandaşlarımızın istek ve beklentilerine uygun olarak hazırladığımız projelerimizle, Sizlerden aldığımız destekle, çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz.

 Değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayan, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf belediyecilik anlayışı çerçevesinde halkın yönetimde söz sahibi olduğu, belediye hizmetlerinin Beldenin her noktasına ulaştığı, yaşam kalitesi yüksek kentler arasında kendine sağlam bir yer edinecek modern bir Taşpınar oluşturmak en büyük hedefimizdir.

  Beldemizi, Sizlere yakışır biçimde geliştirmek, çocuğundan gencine, gencinden yaşlısına herkesin yüzünün güldüğü bir Belde oluşturmak, vatandaşın isteklerine cevap verebilmek,  problemlerine çözüm ortağı olabilmek için çalışacağız.

  El birliği, güç birliği, söz birliği dahası gönül birliğiyle  eğitim, bilişim-teknoloji alanında, sosyo-ekonomik ve kültürel alanda layık olduğu düzeye taşımak, kültür ve sanatın tüm güzellikleriyle buluşturmak,  sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde vatandaşlarımızın her daim yanında olmak için mücadele edeceğiz.

  Büyük düşündünüz ve bizi bağrınıza bastınız. Beklentilerinizin farkında olarak, hepinize teşekkür eder, selam, sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum.

Cihan YÜKSEL
Taşpınar Belediye Başkanı


Bu haber 1903 defa okunmuştur.

Facebook  Twitter  Google 

Haberler

Yeni Yılınız Kutlu Olsun

Yeni Yılınız Kutlu Olsun Belediye Başkanımız Cihan YÜKSEL, Yeni yıl mesajında 2019 yılının tüm Taşpınar halkına; sağlık, başarı, huzur ve mu...

Öğrencilerden Başkana Teşekkür Ziyareti

Öğrencilerden Başkana Teşekkür Ziyareti 2019 yılı Yüksek öğretim Kurumları Sınavına (YKS) hazırlanan Taşpınar’lı Lise son sınıf öğrencilerinden Başkanımız ...

BAŞKANIMIZ

VEFAT EDENLER

YAŞAR YAHYA TÜZÜN
Vefat Etmiştir
Allah Rahmet Eylesin
Ölüm Tarihi :28.12.2018

Tümünü göster

TAŞPINAR HAVA DURUMU

 

HABER ARA


Gelişmiş Arama

FESTİVAL

İLETİŞİM :    Tel :0 382 244 31 29    Gsm :0 532 448 43 46     Faks:0 382 244 30 04    Mail : belediye@taspinar.bel.tr
TAŞPINAR BELEDİYESİ     Copyright © 2009-2019  AKSARAY

Altyapı:MyDesign Haber Sistemi    |     RSS Kaynağı    |   Kurumsal Mail Girişi    |    www.taspinar.bel.tr