TAŞPINAR BELEDİYESİ
ANASAYFA HABERLER CANLI YAYIN BAŞKAN PERSONEL TAŞPINAR RESİMLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM

TANITIM FİLMİ

TAŞPINAR HALISI

 Taşpınar Halısı

KAMU DENETÇİLİĞİ

ZİYARETÇİ SAYISI

SOSYAL MEDYA

Kemal KILIÇDAROĞLU Beldemizi Ziyaret Etti

Kemal KILIÇDAROĞLU Beldemizi Ziyaret Etti

Tarih 09 Temmuz 2012, 20:48 Editör Taşpınar Belediyesi
Okunma Sayısı : 3195

Ana muhalefet partisi CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu Cumartesi günü beldemizi ziyeret etti.

   

Ana muhalefet partisi CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, Genel Başkan Yardımcıları Atilla EMEK, Ayten KAYALIOĞLU ve Perihan SARI 07.07.2012 Cumartesi günü beldemizi ziyeret ettiler. Niğde dönüşü kasabamızı ziyaret eden sayın Kemal Kılıçdaroğlu, Başkanımız Cihan YÜKSEL ve kasaba halkı ile görüşmeler yaptı.

Belediye Başkanımız Cihan YÜKSEL ziyaretçilere yapılan çalışmalar ve beldenin genel durumu hakkında bilgi verdi. Başkanımız daha sonra Taşpınar için yapılan hizmetler ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu.


Daha sonra CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu konuşmasında;  Başkanımız Cihan YÜKSEL'in çalışmalarıyla ilgili olarak siyaset farklı bişeydir, Siyasetçinin görevi, çiftçinin derdiyle ilgilenmek, yeni iş sahası açarak işsize iş vermek, kasaba için elinden geleni yapmaktır, milletin diniyle imanıyla uğraşmak siyaset değildir dedi. Daha sonra kasaba halkından "Başkandan memnun musunuz, seviyormusunuz" diye sordu kasaba halkının "memnunuz, seviyoruz" demesiye başkanımızı alkışlattı ve kendisi biz başkanımızdan çok memnunuz, kim istemez böyle bir başkanı, keşke diğer belediye başkanları da sayın Cihan bey gibi çalışsalar, kul hakkı nedir bilseler, belediye nasıl yönetilir bilseler diyerek buraya çay içmeye geldiklerini ancak miting havasında bir görüşme gerçekleştiğini belirtti. Ayrıca gittiği her yerde belediye nasıl yönetilir, Başkanımızı örnek göstereceğini belirtti.

Sayın Kılıçdaroğlu konuşmasının sonunda başkanımızla ilgili olarak, "Size hizmet ediyor, Cebine değil, Kentine çalışıyor; Kendine değil, Kentine çalışıyor, size çalışıyor, sizin için çalışan başkanın bizimde başımızın üzerinde yeri vardır " diyerek konuşmasını tamamladı.

  

 


Bu haber 3195 defa okunmuştur.

Facebook  Twitter  Google 

Haberler

Yeni Yılınız Kutlu Olsun

Yeni Yılınız Kutlu Olsun Belediye Başkanımız Cihan YÜKSEL, Yeni yıl mesajında 2019 yılının tüm Taşpınar halkına; sağlık, başarı, huzur ve mu...

Öğrencilerden Başkana Teşekkür Ziyareti

Öğrencilerden Başkana Teşekkür Ziyareti 2019 yılı Yüksek öğretim Kurumları Sınavına (YKS) hazırlanan Taşpınar’lı Lise son sınıf öğrencilerinden Başkanımız ...

BAŞKANIMIZ

VEFAT EDENLER

YAŞAR YAHYA TÜZÜN
Vefat Etmiştir
Allah Rahmet Eylesin
Ölüm Tarihi :28.12.2018

Tümünü göster

TAŞPINAR HAVA DURUMU

 

HABER ARA


Gelişmiş Arama

FESTİVAL

İLETİŞİM :    Tel :0 382 244 31 29    Gsm :0 532 448 43 46     Faks:0 382 244 30 04    Mail : belediye@taspinar.bel.tr
TAŞPINAR BELEDİYESİ     Copyright © 2009-2019  AKSARAY

Altyapı:MyDesign Haber Sistemi    |     RSS Kaynağı    |   Kurumsal Mail Girişi    |    www.taspinar.bel.tr